http://auto.receptie.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Problema tehnica sesizata

5 participanți

In jos

Problema tehnica sesizata Empty Problema tehnica sesizata

Mesaj  manunited Sam Feb 19, 2011 1:24 pm

Am o problema de care ma lovesc atunci cand parcurg intrebarile de pe auto.receptie.org. Dupa mai multe intrebari la care pot sa raspund, ajung la o intrebare, si nu pot sa trec la urmatoarea. Butonul "Trimitere raspuns" nu functioneaza. Dupa o perioada de timp mai scurta (5-10 minute) sau mai lunga pot sa trec la urmatoarea intrebare. Aceasta este problema intalnita de mine.

Am incercat cu 3 browsere de internet: Mozilla, Google Chrome si Internet Explorer.

Multumesc

manunited

Mesaje : 1
Data de inscriere : 19/02/2011

Sus In jos

Problema tehnica sesizata Empty Re: Problema tehnica sesizata

Mesaj  moertes Joi Mar 24, 2011 7:09 pm

am si eu aceiasi problema dar am gasit o rezolvare temporara ->chiar in jos-ul pagini ai o optiune amesteca intrebarile si dai pe optiunea aceia pana iti va merge din nou intrebarile

moertes

Mesaje : 2
Data de inscriere : 24/03/2011

Sus In jos

Problema tehnica sesizata Empty Nelamurire cu o intrebare!!!!!

Mesaj  GRAFF Sam Mar 26, 2011 1:19 pm

Pe site,raspunsurile corecte la aceasta intrebare ,Cum veţi semnaliza faptul că autovehiculul cu care circulaţi a rămas în pană pe partea carosabilă?
A. prin folosirea luminilor de poziţie;
B. prin instalarea triunghiurilor reflectorizante şi prin folosirea luminilor de avarie;
C. prin purtarea vestei reflectorizante.

Sunt A si B adica (prin folosirea luminilor de poziţie si prin instalarea triunghiurilor reflectorizante şi prin folosirea luminilor de avarie ).

De ce in carte varianta de raspuns corecta este doar B .prin instalarea triunghiurilor reflectorizante şi prin folosirea luminilor de avarie????
Nu inteleg,daca nimeresc aceasta intrebare la Examen, ce bifez :-|??.

GRAFF

Mesaje : 1
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Problema tehnica sesizata Empty Re: Problema tehnica sesizata

Mesaj  Carmela Mar Aug 23, 2011 9:31 pm

Daca ramai in pana pe carosabil, semnalizezi cu avariile si triunghiurile, daca poti sa scoti masina de pe carosabil - semnalizezi doar cu pozitiile. Cred ca asta este diferenta. In carte era valabil doar B, ptr.ca spunea "pe carosabil". Repet, eu asa imi explic, nu stiu sigur

Carmela

Mesaje : 1
Data de inscriere : 23/08/2011

Sus In jos

Problema tehnica sesizata Empty nu gasesc nimic

Mesaj  george6 Mier Noi 30, 2011 9:50 pm

unde gasesc si eu chestionare sa fac ? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

george6

Mesaje : 1
Data de inscriere : 30/11/2011

Sus In jos

Problema tehnica sesizata Empty Re: Problema tehnica sesizata

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum